ŁÓDŹ: policja szuka mordercy. W biały dzień zadźgał 31-latka. Może go znacie?

W biały dzień, między blokami na osiedlu w rejonie placu zabaw, przy ulicy Kochanowskiego w Łodzi, został zabity 31-latek. Policja publikuje wizerunek sprawcy i szuka świadków.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło 20 stycznia 2021 roku około godziny 11.10 w rejonie ulicy Kochanowskiego w Łodzi.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w rejonie placu zabaw doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. W pewnym momencie utarczka słowna przerodziła się w rękoczyny. Jeden z mężczyzn zadał ostrym narzędziem cios drugiemu i oddalił się w kierunku ulicy Wspólnej. Przechodnie zawiadomili służby.

Na miejscu jako pierwsi znaleźli się policjanci, którzy udzielili pomocy przedmedycznej zaatakowanemu mężczyźnie. Następnie czynności przywracania życia przejęli medycy. Niestety pomimo podjętych działań nie udało się uratować życia 31-letniego pokrzywdzonego. Trwają poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Był to mężczyzna w wieku około 30 lat. Miał około 170 cm wzrostu, ciemne włosy i krzaczastą brodę. Ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miał szary kaptur, stanowiący prawdopodobnie część bluzy. Na nogach miał ciemne sportowe buty z jasnymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o kontakt z policją pod całodobowymi numerami 47 841 22 50 lub 47 841 15 56.

KWP Łódź

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*