Co się stało z Radosławem Radzewiczem?

Radosław Radzewicz ostatni raz widziany był w listopadzie 2012 roku. Wracał z prac polowych do domu w Korklinach koło Suwałk. Kilka tygodni przed zaginięciem mężczyzna brał udział w bójce. Niewykluczone, że miało to związek z jego późniejszym zniknięciem.

Mężczyzna miał 30 lat, gdy w sobotę, 17 listopada 2012 roku około ósmej rano  wychodzi z domu. Idzie do znajomego. Pomaga mu w pracach polowych. Spędza z nim cały dzień. Potem  znika.

Jak ustaliły Interwencyjne Polsatu, kilka tygodni przed zaginięciem  Radosław brał udział w bójce. Wracał wtedy ze sklepu do domu. Został napadnięty przez kilku nieznanych mężczyzn. Chcieli go obrabować. Udało mu się jednak odeprzeć atak. Czy miało to związek z zaginięciem 30-latka?

Dane zaginionego:

Imiona rodziców: Józef, Celina, urodzony:1987-02-03, zamieszkały; Korkliny 6 gm. Suwałki

Rysopis: wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 170 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie ciemne, oczy niebieskie, twarz okrągła uszy normalne, nos normalny.

Znaki szczególne: pieprzyk na podbrudku z lewej strony

Ubiór: kurtka koloru zielonego, buty gumowe zielone, czarne spodnie dresowe.

Wszystkie osoby mające kontakt z wymienioną osobą lub znającą miejsce pobytu proszone są o kontakt z Wydiałem Kryminalnym KMP w Suwałkach tel. 087 5641544, telefon zaufania 087 5641260 alarmowy 997 lub z najbliższą jednostką Policji.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*