SPRAWA IWONY WIECZOREK: To był szturm do Boga o dar odnalezienie Iwonki

Ponad 200 osób wzięło udział w mszy świętej podczas, której modlono się o spokój duszy oraz odnalezienia ciała Iwony Wieczorek. W mszy – zamówionej przez Fundację Na Tropie – uczestniczyła też mama Iwony oraz jej ojczym. Byli też znajomi zaginionej nastolatki.

Nabożeństwo celebrował ksiądz Sebastian, który zwrócił się do uczestników nabożeństwa: –  Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, co czuje mama Iwony przez 10 lat nie wiedząc co się stało z jej córką. Dlatego proszę was o modlitwę z Iwonę. Jeżeli ktoś coś wie w tej sprawie, niech zrobi to co powinien zrobić. Proszę was dzisiaj wszystkich o modlitwę w tej intencji.

Po mszy Janusz Szostak- prezes Fundacji Na Tropie, przekazał mamie Iwony portret jej córki, który był wystawiony podczas nabożeństwa.

Tego dnia w całej Polsce, w intencji Iwony Wieczorek, modliły się tysiące osób.

-To był szturm do Boga o dar odnalezienie Iwonki. Dziękuję – powiedziała mama Iwony Wieczorek, dziękując za zamówienie mszy w intencji jej córki.

 

jes

zdjęcia Sebastian Bona -Kuchejda

9 Komentarzy

  1. Ile jeszcze smutku??? Ile czasu? To jest dla mnie nie pojęte. Ta sprawa i wiele innych pokazuje wszystko co najgorsze w polskiej POLICJI. Patologia WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI. Mam córke 6 lat. Jak mam czuć sie bezpieczny???? Kto jest kto? Kiedy rozwiązanie zagadki???? Jak powiada, opowiadał Żurom ” kto ma wiedzieć, ten wie “

  2. Mam nadzieje panie Januszu że już pan przestanie “działać” w tej sprawie. Powinien Pan się wstydzić……

  3. A dlaczego nie?
    Być może to wyraz pamięci o setkach tysięcy innych – Żydów i nie-Żydów -, których po wojnie nikt nie szukał, bo już nie było komu?
    Nie pojmuję, jak komuś ta pamięć może przeszkadzać…

    • Jesli pamieci “Żydów i nie-Żydów” to moze choinka z gwiazdkami Dawida i banieczkami. A jak sie komus stawia choinke z gwiazdkami Dawida to prosze w synagodze i pytac rabina czy lubi choinke. Umiaru pupowlazy :-)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*