30-latek zaźgał żonę i 6-letniego syna

30-letni Viktor T. zabił swoją 27-letnią żonę Annę – z pochodzenia Polkę – i jej 6-letniego syna. Do dramatu doszło w sobotę w miejscu pielgrzymek katolików Cloppenburg-Bethen w Dolnej Saksonii – poinformował niemiecki dziennik “Bild”.

W sobotę około godz. 16:30 Viktor T. wezwał policję do swojego mieszkania. – Na miejscu funkcjonariusze znaleźli martwą kobietę i martwego chłopca – powiedział rzecznik policji. Sprawca zabójstw, który został aresztowany, nie stawiał oporu.

Sąsiadka rodziny powiedziała dziennikowi “Bild”: nie możemy sobie tego wytłumaczyć, w piątek widzieliśmy ich razem na ulicy.

– On pochodzi z Rosji, pracował jako kurier w GLS, ona urodziła się w Polsce. Kiedy była w zaawansowanej ciąży, Viktor T. oświadczył się jej. Powiedziała tak – pisze “Bild”.

Nie wiadomo jeszcze dlaczego Viktor T. zabił żonę i dziecko, zadając ciosy nożem. Sprawca milczy – pisze “Bild”.

Natomiast znajomy rodziny Roman J. powiedział telewizji RTL: “Viktor był moim najlepszym przyjacielem, teraz go nienawidzę”. Mężczyzna twierdzi, że 30-letni ojciec był chorobliwie zazdrosny. Między małżonkami z tego powodu często dochodziło do kłótni. Viktor T. – według świadka – leczył się na depresję, miał też problemy z alkoholem.

źródło:PAP, Bild

h

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*