Matka udusiła niemowlę stanikiem i wyrzuciła do śmieci (WIDEO)

Matka dziecka i jej partner wpadli przez monitoring. Na nagraniu widać, jak wrzucają ciało dziecka do śmieci. Zwłoki odnalazł bezdomny. 26-latka została aresztowana i przyznała się do zabójstwa. Jak informuje brazylijska telewizja SBT do zabójstwa dziecka doszło 3 lutego w Sao Paulo. Zwłoki odnalazł bezdomny, który przeszukiwał śmietnik. O znalezisku poinformował mieszkańców budynku, a ci wezwali służby.

Kamery monitoringu w dzielnicy Luz w Sao Paulo w Brazylii nagrały moment, kiedy 20-letnia Rosiane Nascimento Correia i jej 26-letni partner Antonio Carlos Batista Conrado pozbywają się ciała dziecka.

Najpierw sprawdzają, czy nikogo nie ma w okolicy, po czym wyciągają czarny worek na śmieci i zostawiają na ulicy. Jak się szybko okazało, w środku znajdowały się zwłoki uduszonego paskiem od biustonosza niemowlaka.

Zwłoki noworodka w śmieciach odkrył bezdomny, który szukał złomu. Mężczyzna zaalarmował sąsiadów i policję. Correia i Conrado zostali zatrzymani.  Aresztowany został również wujek dziecka, Antonio Silvano Correia. Jest podejrzewany o pomoc parze w pozbyciu się zwłok. Rosiane Correia miała już troje dzieci i podejrzewała, że ​​jej partner nie jest biologicznym ojcem dziewczynki.

o2/eps

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*