Ludzkie szczątki znaleziono w sortowni śmieci. Policja nie może ustalić tożsamości zmarłego

Policjanci z Radzynia Podlaskiego (woj. lubelskie) od ponad roku prowadzą czynności identyfikacyjne związaną z ustaleniem tożsamości osoby, której czaszkę znaleziono w sortowni odpadów komunalnych w styczniu 2020 roku, w miejscowości Biała. Zrekonstruowano już wizerunek mężczyzny, teraz policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które go rozpoznają.

Na początku stycznia 2020 roku w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Białej w powiecie radzyńskim (woj. lubelskie) znaleziono ludzkie szczątki. Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie tej osoby. Niestety, nie udało się wówczas ustalić tożsamości zmarłego.

Współpracujący z policją i prokuraturą biegli z zakresu antropologii sądowej (z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego) przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki.

W ten sposób został opracowany prawdopodobny wizerunek, który opublikowała na swojej stronie internetowej Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim. Jak podaje policja, mężczyzna w chwili śmierci mógł mieć 65-70 lat.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pod numerem telefonu 47 81 422 36.
źródło: KPP Radzyń Podlaski /Radio Zet

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*