RZESZÓW: Płetwonurkowie szukają zaginionego Mariusza Michalika

Płetwonurkowie z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP kolejny dzień prowadzą poszukiwania na rzeszowskiej Żwirowni. Sprawa ma związek z zaginięciem  Mariusza Michalika. 25-latek ostatni raz był widziany 5 stycznia 2021 roku. W piątek zatrzymano m.in. turbinę na rzeszowskim stopniu wodnym.  19 lutego płetwonurkowie z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP po raz kolejny przeszukiwali rzeszowską Żwirownię oraz Wisłok.

Mariusz Michalik zaginął  5 stycznia. Między godz. 21 a 22 wyszedł zapalić papierosa przed blok przy ul. Grabskiego w Rzeszowie, gdzie wraz kilkoma osobami wynajmował mieszkanie.  Współlokatorzy nie zauważyli nic nadzwyczajnego w jego zachowaniu. Był w samej bluzie, czyli nigdzie się nie wybierał. Zorientowali się dopiero rano, że go nie ma, bo drzwi do mieszkania były otwarte. Mariusz wszystko zostawił – kurtkę, klucze, dokumenty

Rodzina, która mieszka w Osieku k. Połańca, o zaginięciu Mariusza dowiedziała się 6 stycznia i natychmiast zgłosiła to w miejscu zamieszkania, bo Mariusz nadal jest zameldowany w domu rodzinnym. Poszukiwaniami zajęła się policja w Rzeszowie.

Rysopis:
Mariusz Michalik ma 178 cm wzrostu, średnią budowę ciała, twarz owalną, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne, twarz bez zarostu, nosi okulary.

Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniu 25-letniego Mariusz. Można kontaktować się z nią, dzwoniąc pod numer telefonu 665 621 518 lub na najbliższa komendę policji.

Można kontaktować się z policjantami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie, nr tel. 47 821 3839 lub z dyżurnym komisariatu: nr 47 821 3810 albo 112.

eps

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*