40-latek został śmiertelnie potrącony. Policja nie wie kim jest? ZDJĘCIE OFIARY

Nowodworska policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Mężczyzna wiek z wyglądu około 40 lat, uczestniczył w zdarzeniu drogowym w nocy z 26/27 czerwca 2017 roku, na trasie nr 7 w Czosnowie.

Niestety prawdopodobnie na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w nocy z 26/27 czerwca 2017 roku. Policjanci WRD zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na trasie nr 7 w Czosnowie. Na miejscu ustalili, że doszło do potrącenia pieszego przez osobowego seata. Prawdopodobnie na skutek doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Do tej pory nadal nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Dlatego nowodworska policja zwraca się o pomoc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Informacje na temat prosimy przekazywać pod nr tel.: 22 775 22 01-04, bądź 997 i 112. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*