Zgwałcił kobietę obok cmentarza. Policja złapała zboczeńca

W miniony w piątek, 19 lutego pomiędzy godziną 19 a 20 doszło do zgwałcenia kobiety w okolicy cmentarza w Skokach (woj. wielkopolskie). Policja zatrzymała 26-letniego mężczyznę podejrzewanego o zgwałcenie biegaczki w miejscowości Skoki w Wielkopolsce.

Do gwałtu doszło w powiecie wągrowieckim w Wielkopolsce. Kobieta, która uprawiała w tamtej okolicy jogging została napadnięta przez obcego mężczyznę i wykorzystana seksualnie.  Z ustaleń policji wynika, że ofiara nie znała gwałciciela

Na miejsce zdarzenia skierowano kilkanaście patroli.   Przewodnicy z psami przeczesywali tereny całej miejscowości. Rozpytywani byli również właściciele sklepów czy nie obsługiwali mężczyzny o podanym rysopisie.

Jak podaje policja, do zatrzymania doszło w sobotę po godz.inie21 w miejscowości Skoki.

-Po 24 godzinach obławy, wytypowany przez policjantów 26-letni mężczyzna został zauważony przez zespół realizacyjny – relacjonował mł. asp. Dominik Zieliński – officer prasowy policji w Wągrowcu. 26-latek nie stawiał oporu. Nie był wcześniej karany za podobne przestępstwa. Noc spędził w policyjnym areszcie, a w niedzielę ma zostać przekazany do dyspozycji prokuratury.

Obecnie policja nie podaje szczegółów zdarzenia. Nie wiadomo również w jakim stanie jest kobieta. Gwałcicielowi grozi do 12 lat więzienia.

źródło:wp.pl/RMF24/se.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*