Kim jest młody mężczyzna, którego ciało znaleziono przy molo w Brzeźnie? UWAGA:ZDJĘCIA ZWŁOK

fot. Policja

Policjanci z Komisariatu Policji V w Gdańsku nadal prowadzą czynności identyfikujące dotyczące ujawnionych w kwietniu 2018 r. przy molo w Brzeźnie zwłok mężczyzny. Dotychczas wykonane czynności nie pozwoliły ustalić tożsamości denata.

Policjanci z Komisariatu Policji V w Gdańsku prowadzą czynności identyfikujące dotyczące ujawnionych w kwietniu 2018 r. przy molo w Brzeźnie zwłok mężczyzny. Dotychczas wykonane czynności nie pozwoliły ustalić tożsamości denata.

Mężczyzna w wieku ok. 25-30 lat, wzrost 180-190 cm, masywna budowa ciała, oczy jasno niebieskie, włosy krótkie, ciemne. Czarne dżinsowe spodnie, czarny skórzany pasek z srebrna klamrą, koszulka koloru niebieskiego, bordowa bluza koloru z kapturem z napisem SMOG, czarne byty w rozmiarze 46 z napisem LANETTI.

Wszystkie osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji V w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 19, tel. 47 741 12 22, bądź z funkcjonariuszami Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego tel: 47 74 11 307.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*