Miał tatuaż przedstawiający twarz diabła. DRASTYCZNE ZDJĘCIE

Zwłoki niezidentyfikowanego  mężczyzny znaleziono 29 grudnia 1996 roku w Warszawie, przy ulicy Stryjeńskich róg ulicy Belgradzkiej. Policja stara się ustalić jego tożsamość.

Rysopis: mężczyzna, wzrost ok. 163 cm.; budowa ciała prawidłowa; oczy koloru niebieskiego; włosy szpakowate z przewagą siwych w okolicach skroniowych, pofalowane o dł. ok. 8 cm., gęste.

Ubiór: drelichowa kurtka z kapturem zapinana na zatrzaski, z kieszeniami zapinanymi na suwaki i ocieplona beżową podszewką, granatowa bluza od dresu z białymi rozszyciami z przodu oraz biało granatowymi mankietami i pasem w talii z dzianiny, brązowe welwetowe spodnie w pionowe prążki, zapinane przy nogawkach na patki z zatrzaskami; granatowa podkoszulka z długimi rękawami oraz biała podkoszulka bez zatrzasków, szare majtki, szare oraz granatowe skarpetki.

Znaki szczególne: na zewnętrznej powierzchni ramienia prawego tatuaż o zabarwieniu szarawo niebieskim przypominający głowę kowboja w kapeluszu; na dłoni lewej ręki tatuaż literowy o treści MACKO; na przedniej powierzchni uda lewego tatuaż przedstawiający twarz diabła z wysuniętym językiem z napisem o treści Bohrn; na powierzchni grzbietowej lewej stopy linijny tatuaż trudny do interpretacji

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II, przy ul. Malczewskiego 3/5/7, tel. (22)603-18-26 lub z najbliższą jednostką Policji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*