Ciało 30-latka całe w bliznach znaleziono w Warszawie. ZDJĘCIE ZWŁOK

fot. Policja

Zwłoki mężczyzny ujawniono w dniu 20.09.2002 r. w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 42/44. Zgon nastąpił na drodze chorobowej. Nie ustalono jego tożsamości.

Rysopis: mężczyzna, wiek z wyglądu 35-40 lat, wzrost ok. 180 cm., budowa ciała prawidłowa, włosy koloru ciemnoblond, faliste, lekko szpakowate, wąsy w kolorze ciemnoblond, nos prosty, uszy przylegające.

Ubiór: spodnie typu dżinsy z naszywkami RIVA, długie, jasnobrązowe zapinane na suwak z wpuszczanymi kieszeniami, zniszczone buty sportowe marki Nike, koloru biało-granantowo-czarne; T-shirt w pasy granatowo-szaro-czerwone z napisem z przodu Compettion.

Znaki szczególne: na lewym przedramieniu cztery pasmowate linijne blizny o długości około 5 cm.; jedna linijna blizna na prawym przedramieniu, na wysokości dolnego brzegu prawego łuku żebrowego linijna pozioma blizna o dł. 7 cm., na bocznej powierzchni prawego uda paskowata, pionowa blizna o wymiarach 6×3 cm.

Zwłoki mężczyzny ujawniono w dniu 20.09.2002 r. w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 42/44. Zgon nastąpił na drodze chorobowej.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II, przy ul. Malczewskiego 3/5/7, tel. (22)603-18-26 lub z najbliższą jednostką Policji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*