SUWAŁKI: 46-latka „tańcząca” z tirami

Nietypową interwencję przeprowadził patrol z suwalskiej drogówki. Policjanci otrzymali zgłoszenie o człowieku leżącym w przydrożnym rowie, przy drodze krajowej numer 8. Funkcjonariusze zastali tam kobietę, która „tańczyła” pomiędzy tirami. Jak się okazało 46-latka była nietrzeźwa. Zostanie jej przedstawiony zarzut spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

4 marca  po południu, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał informację, że w przydrożnym rowie, przy drodze krajowej numer 8, w rowie leży człowiek. Policjanci, będąc w Czerwonce, zauważyli osobę „tańczącą” na środku drogi, tym samym zmuszając samochody do hamowania.

Już po chwili okazało się, co było przyczyną tak nieodpowiedzialnego zachowania mieszkanki gminy Suwałki. Badanie stanu trzeźwości 46-latki wykazało, że miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta usłyszy zarzut spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Policja Podlaska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*