Odnaleziono ciało zaginionej, 7-letniej dziewczynki

W jednej ze wsi w obwodzie chersońskim na Ukrainie znaleziono w czwartek zwłoki poszukiwanej od niedzieli siedmioletniej dziewczynki. Jak poinformowała w piątek policja, na ciele siedmiolatki są ślady mogące świadczyć o gwałcie. Za wstępną przyczynę zgonu uznano uduszenie.

Siedmioletnia Marija Borysowa zaginęła w niedzielę po południu we wsi Szczasływe w obwodzie chersońskim na południu kraju. Dziewczynka po raz ostatni była widziana ok. godz. 17.30 niedaleko swojego domu, gdzie bawiła się z innymi dziećmi.

Policja i Gwardia Narodowa szukały dziewczynki cztery doby. Do akcji poszukiwawczej dołączali się wolontariusze z całego kraju, a także setki okolicznych mieszkańców – podkreśla Ukrinform.

Zwłoki dziecka znaleziono w czwartek w niedobudowanym budynku gospodarczym, podczas powtórnego przeszukania wioski.

Jak czytamy w komunikacie chersońskiej policji, trwają poszukiwania osoby podejrzanej o zabójstwo dziecka. Na ciele dziewczynki stwierdzono ślady zastosowania przemocy. Wstępnie za przyczynę zgonu uznano uduszenie.

W piątek rzeczniczka chersońskiej policji przekazała agencji Ukrinform, że na ciele dziewczynki są ślady mogące świadczyć o tym, że została zgwałcona. Dodała, że miejsce, w którym znaleziono zwłoki w worku, było podczas pierwszego przeszukania dokładnie sprawdzane i najpewniej ciało zostalo przeniesione tam później.

źródło:PAP, polsatnews

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*