Szuka seksu z dziećmi. Zatrzymali go po raz drugi

W Twardogórze doszło do obywatelskiego ujęcia mężczyzny podejrzanego o pedofilię. Szokuje fakt, że ten sam 25-latek został już wcześniej wskazany policji przez organizację Child Guard Unit Poland.

W lutym przedstawiciele Child Guard Unit Poland po raz pierwszy ujęli mężczyznę z Goszcza. 25-latek chciał się umówić z 12-latką. Dziewczynka była postacią wirtualną, stworzoną przez przedstawicieli organizacji chroniącej dzieci.

– Chciał się spotkać z dziewczynką we Wrocławiu, ale w ostatniej chwili się wycofał i przełożył spotkanie. Pisał i wysyłał okropne rzeczy, dlatego my wkroczyliśmy. Oczywiście nie pisał z prawdziwym dzieckiem, tylko z dorosłą osobą, na całe szczęście. Musieliśmy zadziałać, by nie stała się krzywda żadnej niewinnej istocie – mówili wówczas przedstawiciele Child Guard Unit Poland, których cytuje portal mojaolesnica.pl.

25-latek usłyszał zarzuty prezentacji pornografii osobie nieletniej. Niestety, wyszedł na wolność, a kłopoty prawne nie powstrzymały go od kolejnych działań tego typu. Względem mężczyzny zastosowano jedynie dozór policji. Zaatakował więc po raz kolejny.

Ten sam mężczyzna został ponownie ujęty przez Child Guard Unit Poland w niedzielę, 14 marca. Tym razem wpadł w Twardogórze, po tym jak wysyłał nieletnim nagie zdjęcia. Na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych widać, jak siedzi na ławce w parku w otoczeniu osób zaangażowanych w łapanie pedofili w Polsce.

“Został wypuszczony na wolność przez wrocławską prokuraturę. Kolejny raz trafił na nas” – relacjonuje organizacja

Przedstawiciele Child Guard Unit Poland mają nadzieję, że pedofil tym razem nie uniknie więzienia. – W chwili obecnej ta osoba jest już zatrzymana i trwają czynności procesowe. Reszta decyzji będzie podejmowana przez Prokuraturę Rejonową w Oleśnicy – mówi Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.
źródło: mojaolesnica.pl,wp.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*