37-latek proponował lekcje masturbacji kilkunastu dzieciom

W Czechowicach-Dziedzicach grupa Elusive Child Protection Unit Poland, zajmująca się łapaniem pedofili, schwytała 37-latka, który korespondował z kilkanaściorgiem dzieci. Proponował m.in. lekcje masturbacji, a następne zrobienie wspólnego „seansu” na żywo.

O zatrzymaniu 37-letniego mężczyzny w Czechowicach-Dziedzicach poinformowali przedstawiciele Elusive Child Protection Unit Poland, polskiego oddziału angielskiej grupy tzw. łowców pedofilów.

Z ich dochodzenia wynika, że 37-latek miał jednocześnie pisać z kilkunastoma dziećmi i składać propozycje seksualne. Przedstawiciele Elusive Child Protection Unit Poland nakręcili filmik z obywatelskiego ujęcia, po którym zawiadomili czechowickich policjantów, a ci skuli 37-latka w kajdanki i zatrzymali.

– Mężczyzna został zatrzymany po uprzednim ujęciu obywatelskim. Zostały zabezpieczone nośniki danych, to wszystko jest teraz analizowane – przyznaje asp. Ilona Michalczyk z Komendy Miejskiej policji w Bielsku-Białej.

Dodaje, że wstępna kwalifikacja czynu to art. 200a, par. 2, Kodeksu Karnego, („Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”).

37-latek zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Pszczynie, która podejmie decyzje o jego dalszym losie.

źródło: bielskobiala.naszemiasto.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*