58-letni zboczeniec zgwałcił w parku 16-latkę

Policjanci z Kłobucka zatrzymali 58-latka, który – jak podaje śląska policja – zaatakował w miejscowym parku 16-latkę i zmusił ją do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. Śledczy przypuszczają, że osób pokrzywdzonych przez tego mężczyznę może być więcej: proszą ofiary i świadków o zgłaszanie się.

16 marca  do kłobuckiej komendy zgłosiła się kobieta ze zrozpaczoną nastoletnią córką. Z rozmowy z matką wynikało, że gdy jej małoletnia córka przechodziła przez park przy ulicy Topolowej w Kłobucku, podszedł do niej nieznany mężczyzna, który przemocą doprowadził małoletnią do poddania się tak zwanej innej czynności seksualnej. Kłobuccy policjanci bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali 58-letniego mieszkańca gminy Kłobuck.

Na podstawie materiału dowodowego przygotowanego przez policjantów i nadzorującego śledztwo prokuratora, sąd postanowił tymczasowo aresztować sprawcę. Teraz najbliższe miesiące spędzi za kratami. Za popełnione przestępstwo grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.

Z posiadanych informacji wynika, że osób pokrzywdzonych może być więcej, dlatego prosimy o kontakt w przedmiotowej sprawie z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku, ulica Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5, numer telefonu 47 85 82 200.

KPP Klobuck

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*