SZCZYTNO: Co się dzieje z 17-letnią Julią?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie prowadzą poszukiwania za nieletnią Julią Czujak, która po raz kolejny samowolnie oddaliła się z domu. Mieszkanka gminy Rozogi, ostatni raz kontaktowała się z rodziną pod koniec stycznia br. Do chwili obecnej nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Policjanci z zespołu ds. profilaktyki społecznej z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie prowadzą poszukiwania za 17-letnią mieszkanką gminy Rozogi. Nieletnia Julia Czujak ostatni raz kontaktowała się z rodziną pod koniec stycznia 2021r. Z ustaleń szczycieńskich funkcjonariuszy wynika, że nie jest to jej pierwsze samowolne oddalenie się z domu.

Rysopis: wzrost ok. 150 cm, szczupła budowa ciała. Włosy proste, do ramion, koloru czarnego. W chwili zaginięcia ubrana była w długie spodnie, bluzę oraz czarne adidasy. Posiadała przy sobie torbę podróżną zakładaną przez ramię oraz mniejszy plecak koloru czarnego z napisem Vans.

Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo nieletniej, szczycieńscy policjanci zwracają się do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące Julii Czujak, o natychmiastowy kontakt telefoniczny z policją pod nr 997, 112 bądź (47) 73 312 00/01.

KPP Szczytno

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*