12-latek został porwany, zgwałcony i postrzelony w głowę

gwałt, pedofil

12-letni chłopiec został uprowadzony w nocy w dzielnicy Brownsville w Miami na Florydzie. Poruszający się czarnym samochodem sprawca wciągnął chłopca do auta. Odjechał kilka przecznic dalej i zgwałcił go, postrzelił, po czym wypchnął na pobocze drogi – informuje Departamentu Policji Miami-Dade. Ciężko rannemu dziecku udało się dotrzeć na parking przed jednym ze sklepów, a świadkowie wezwali pogotowie.

Do uprowadzenia i napaści seksualnej doszło ok. godz. 2 w nocy (czasu miejscowego) z piątku na sobotę w pobliżu 30th Avenue w dzielnicy Brownsville. Kierowca czarnego auta przed wypchnięciem 12-latka z auta postrzelił go w głowę i zbiegł.

Starszy mężczyzna, jadący na rowerze do sklepu nocnego, usłyszał krzyk. – Krzyczał: „pomóż pomóż mi, proszę” – powiedział świadek w rozmowie ze stacją Local 10. Postanowił zaprowadzić dziecko do sklepu, by stamtąd wezwać pomóc.

Zakrwawiony chłopiec tuż przed sklepem oparł się o kosze na śmieci. Na nagraniach z monitoringu widać, że stający przed sklepem mężczyzna wyciągnął telefon, by zadzwonić pod numer alarmowy.

12-latek po chwili upadł na chodnik. Zdążył jeszcze powiedzieć, że został postrzelony.   Dziecko trafiło do szpitala, jest w bardzo ciężkim stanie.  Śledczy ustalili, że chłopiec, zanim został postrzelony w głowę, padł ofiarą gwałtu. 

Wstępnie ustalono, że sprawcą przestępstwa jest wysoki mężczyzna z długimi kręconymi włosami.
źródło:polsatnews

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*