Byli parą, zginęli w odstępie dwóch dni w identycznych wypadkach

 20-letni mężczyzna spłonął w samochodzie

W nocy z soboty na niedzielę (10/11 kwietnia)  20-letni mężczyzna spłonął w samochodzie po tym, jak jego samochód uderzył w drzewo Piotrawinie (lubelskie). Dwa dni później, o tej samej godzinie, taką samą śmiercią zginęła jego 19-letnia dziewczyna. Przypadek?

Do tragicznego wypadku 20-latka doszło w nocy na drodze powiatowej w miejscowości Piotrawin.

— Do zdarzenia doszło na  drodze powiatowej w miejscowości Piotrawin. (gm Jastków). Około godziny 2.40 otrzymaliśmy informację o wypadku i pożarze samochodu. Kierujący vw golfem zjechał z drogi na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzył w drzewo. Po wypadku samochód zapalił się. Po ugaszeniu pożaru przez strażaków wewnątrz ujawniono zwęglone zwłoki osoby kierującej. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalają przyczyny wypadku oraz tożsamość ofiary – poinformował  rzecznik prasowy KWP w Lublinie komisarz Andrzej Fijołek.

Dwa dni później, w nocy z poniedziałku na wtorek (12/13 kwietnia), doszło do niemal identycznej tragedii. Samochód osobowy marki renault uderzył w przydrożne drzewo i spłonął. Kierująca autem 19-letnia dziewczyna zginęła.

Tu zginęła 19-latka

Około godziny 2:20 dyżurny puławskiej komendy został powiadomiony, że na drodze z Końskowoli do Sielc pali się samochód, który uderzył w drzewo. Po ugaszeniu pożaru przez strażaków, wewnątrz pojazdu ujawniono zwłoki osoby kierującej. Czynności na miejscu prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Jak ustalono, kierującą samochodem renault była 19 letnia mieszkanka gminy Markuszów. Ciało kierującej, decyzją prokuratora zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia..

Jak się okazało, obie tragedie mogą być ze sobą powiązane.  Gdyż 20-latek i 19-latka byli parą i uczyli się w ostatnich klasach Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie. Czy był to przypadek, czy celowy wybór  śmierci?

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności obu wypadków.

eps

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*