Co się stało z Joanną Gibki? Nie ma jej od czterech miesięcy

Łódzcy policjanci po raz kolejny zwracają się z apelem o pomoc w poszukiwaniach 16-letniej Joanny Gibkiej, mieszkanki miejscowości Niechmirów w gm. Burzenin. Nastolatka ostatni raz była widziana w swoim domu w piątek 26 lutego 2021 roku około godz. 21:20. Potem znikła. Od blisko dwóch miesięcy nie daje żadnego znaku życia.

Joanna Gibka była widziała ostatni raz w piątek, 26 lutego, wieczorem. Aktywnie uczestniczyła w lekcjach online w swoim Liceum Ogólnokształcącym w Złoczewie. Po południu pojechała zobaczyć się ze swoją koleżanką. Wróciła wieczorem. Mama ostatni raz widziała zaginioną około godz. 22:00.

Okazało się, że dziewczyna zostawiła list. Nastolatka wzięła też ze sobą sporą kwotę pieniędzy. Nie wzięła ze sobą telefonu komórkowego. Nastolatka od 4 miesięcy nie daje znaku życia.

Łódzka policja po raz kolejny opublikowała komunikat z prośbą o pomoc w poszukiwaniach. Nastolatka ma 168 cm wzrostu i jest szczupła. Ma proste farbowane na ciemny blond włosy do ramion. Zaginiona Joanna ma niebieskie oczy, owalną twarz, lekko odstające uszy i lekko garbaty nos. Nastolatka ma charakterystyczne znamię na twarzy – pieprzyk po prawej stronie brody.

W dniu zaginięcia ubrana była w spodnie typu dres koloru czarnego z czerwonym sznurkiem na lewej nogawce, bluza typu polar koloru czarnego z żółtym kołnierzem od wewnętrznej strony, obuwie typu trapery koloru czarnego wiązane z bocznymi zamkami.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionej policja prosi o kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie tel. 47 845 19 50 w godz. 06:00 – 22:00, bądź całodobowo z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu pod numerem telefonu 47 845 17 05 lub 47 845 17 07. Telefon alarmowy 112.

źródło: Fakt, policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*