22-letni Daniel zamordowany w Anglii

W ubiegłą sobotę w północnej dzielnicy Peterborough  (Wielka Brytania) młody mężczyzna został ugodzony nożem. Na miejsce wysłano karetkę pogotowia. Pomimo prób ratowania życia poszkodowany zmarł.

Po kilku dniach od zdarzenia policja ujawniła personalia oraz wiek ofiary. Zmarły to 22-letni Daniel Sz., mieszkający od kilku lat w Peterborough. W związku ze śmiercią młodego Polaka wszczęto śledztwo mające na celu ustalenie okoliczności i przebieg wydarzeń zakończonych morderstwem.

Do opisywanego zdarzenia doszło około godziny 5 nad ranem w sobotę 8 maja w mieszkaniu przy Crown Street, New England. Obrażenia jakie zadano poszkodowanemu były na tyle poważne, że pomimo prób ratowania 22-latek zmarł w miejscu, w którym lekarze z pogotowia prowadzili akcję reanimacyjną.

W drodze przeprowadzonej sekcji zwłok ustalono, że śmierć nastąpiła z uwagi na obrażenie zadane ostrym narzędziem – nożem, którym 22-latek został ugodzony w klatkę piersiową.

Tego samego dnia gdy zmarł 22-latek detektywi z Cambridgeshire Police zatrzymali podejrzanego. 29-latek został przesłuchany i zwolniony z aresztu z poleceniem pozostania do dyspozycji policji.

-Nasze dochodzenie postępuje i nadal przesłuchujemy wielu świadków, a także lokalizujemy osobę odpowiedzialną, dlatego nadal apeluję do każdego, kto może mieć informacje, aby się z nami skontaktował – powiedziała detektyw Emma Pitts DCI z Beds, Cambs and Herts Major Crime Unit (MCU).

W policyjnym komunikacie udostępnionym mediom na ten temat nie ma informacji o charakterze zdarzenia. Nie wskazano czy była to bójka czy też napaść. Poproszono natomiast o uszanowanie prywatności pogrążonej w żałobie rodziny zmarłego, która znajduje się obecnie w trudnych chwilach.

źródło:thepolishtelegraph

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*