Znaleziono ciało zaginionej 18-latki

Ciało kobiety odnaleziono pod Kamieniem Pomorskim – wynika z nieoficjalnych informacji. Policja i prokuratura nie informują w tej sprawie. Wiele wskazuje jednak, że jest to ciało poszukiwanej 18-latki.

24 maja 18-letnia Magda wyjechała skuterem po zakupy z rodzinnej miejscowości Świniec. Do tej pory nie wróciła do domu i nie ma z nią kontaktu.

Według informacji PAP odnaleziono między miejscowościami Sulikowo a Świniec, około 10 km od Kamienia Pomorskiego. Kamienskie.info dodają, że doszło do zatrzymania mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą. “Mieszkaniec Sulikowa przebywa w policyjnym areszcie” – czytamy w artykule.

Według nieoficjalnych informacji zatrzymany to Dawid J., mężczyzna, który w przeszłości był karany za zgwałcenie i uduszenie koleżanki ze szkoły. Do zbrodni doszło w 2006 roku. J. miał wtedy 14 lat. Trafił do poprawczaka, z którego wyszedł cztery lata później. Mając 18 lat, próbował zgwałcić kobietę, trafił do więzienia na kolejne dwa lata.Po opuszczeniu zakładu karnego wrócił do rodzinnego Sulikowa i zamieszkał tuż obok rodziny swojej pierwszej ofiary.

Ani policja, ani prokuratura nie podają w tej sprawie żadnych informacji.

eps

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*