Zabił 3-letniego chłopca w Zgorzelcu. Zatrzymano go w Niemczech

Na początku czerwca w okolicach Zgorzelca doszło do wypadku, w którym zginęło 3-letnie dziecko. Policja ustaliła, że sprawcą zdarzenia był Dominik H. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku i zaczął ukrywać się przed służbami. Udało się go schwytać na terenie Niemiec.

Do tragicznego wypadku doszło na początku czerwca na trasie Zgorzelec-Bogatynia. Policja ustaliła, że odpowiedzialny za zdarzenie jest Dominik H., który kierował osobowym audi. Mężczyzna wskutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo poruszającego się volkswagena. Podróżowała nim młoda rodzina z dzieckiem. Niestety, 3-latek zginął na miejscu.

25-letni Dominik H. od momentu wypadku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W efekcie Prokurator Rejonowy w Zgorzelcu wystawił za nim list gończy. Działania służb przyniosły efekt, bo jak poinformowało Radio Wrocław, mężczyznę udało się schwytać.Na początku czerwca w okolicach Zgorzelca doszło do wypadku, w którym zginęło 3-letnie dziecko. Policja ustaliła, że sprawcą zdarzenia był Dominik H. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku i zaczął ukrywać się przed służbami. Udało się go schwytać na terenie Niemiec.

W efekcie Prokurator Rejonowy w Zgorzelcu wystawił za nim list gończy. Działania służb przyniosły efekt, bo jak poinformowało Radio Wrocław, mężczyznę udało się schwytać.

Poszukiwany ukrywał się na terenie Niemiec i został zatrzymany przez tamtejszą policję. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że Dominik H. wpadł podczas kontroli drogowej – mundurowi postanowili go zatrzymać w związku ze zbyt szybką jazdą.
Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu Dominik H. zostanie oddany pod opiekę polskiej policji, po czym usłyszy zarzuty związane ze spowodowaniem wypadku, w którym zginęło 3-letnie dziecko, a także ucieczką z miejsca zdarzenia. Następnie zatrzymanego mężczyznę czeka rozprawa sądowa.
źródło: Radio Wrocław/wp.pl

2 Komentarze

  1. jeszcze na końcu zapomnieliście dopisać że Na początku czerwca w okolicach Zgorzelca doszło do wypadku, w którym zginęło 3-letnie dziecko. Policja ustaliła, że sprawcą zdarzenia był Dominik H. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku i zaczął ukrywać się przed służbami. Udało się go schwytać na terenie Niemiec.

    • I że Na początku czerwca w okolicach Zgorzelca doszło do wypadku, w którym zginęło 3-letnie dziecko. Policja ustaliła, że sprawcą zdarzenia był Dominik H. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku i zaczął ukrywać się przed służbami. Udało się go schwytać na terenie Niemiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*