Pani Agnieszka poszła na grzyby i nie wróciła do domu

Policjanci poszukują 58-letniej Agnieszki Sobieszuk. Kobieta w piątek rano wyszła z domu do lasu na grzyby. Do chwili obecnej nie powróciła, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt pod nr tel. 47 814-52-10 lub na numer alarmowy 112.

Od momentu zgłoszenia rozpoczęły się intensywne poszukiwania 58-latki. W działaniach wykorzystany został specjalistyczny sprzęt w tym śmigłowiec oraz dron. Wykorzystany został również pies służbowy.

W poszukiwania poza międzyrzeckimi i bialskimi funkcjonariuszami włączyli się też policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie jak też Komendy Głównej Policji oraz inne służby w tym funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim oraz OSP w Szóstce, Drelowie, Łózkach oraz Worsach.

W działania aktywnie włączyli się również mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz rodzina i znajomi zaginionej. Dzisiaj kolejny dzień poszukiwań 58-letniej Agnieszki Sobieszuk zamieszkałej w miejscowości Wólka Łózecka.

Rysopis zaginionej: wzrost  około 170 centymetrów, krępej  budowy ciała,  waga około 80 kg, włosy krótkie siwiejące. W chwili zaginięcia kobieta poruszała się bordowym rowerem typu damka  z koszem wiklinowym w kierunku miejscowości Ostrówki. Ubrana była  w  bordową kurtkę-bluzę, ciemne spodnie i szarą czapkę.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim  pod nr tel. 47 814-52-10 lub na numer alarmowy 112.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*