Stanął w obronie wulgarnie zaczepianej dziewczyny. Został ciężko pobity

fot. symboliczne Policja

 Gdy chłopak stanął w obronie wulgarnie zaczepianej dziewczyny, trzej mężczyźni wysiedli z auta stojącego i dotkliwie go pobili. Gdańska policja zatrzymała napastników.

Działo się to w środę 29 września na stacji benzynowej Orlenu w gdańskiej Oruni. Pod adresem młodej kobiety trzej mężczyźni kierowali niewybredne zaczepki i komentarze. Na wulgarne propozycje składane przez mężczyzn siedzących w samochodzinie zareagował jej kolega.

Wtedy trzej napastnicy wysiedli z samochodu i rozpoczęła się słowna przepychanka. Szybko jednak przerodziła się w czyny. Trzech mężczyzn rzuciło się na chłopaka. Dotkliwie go pobili. Gdy ten leżał bez ruchu na ziemi, po prostu wsiedli do auta i odjechali. Wszystko nagrał monitoring.

Sprawcami pobicia okazali się 41-letni i 45-letni obywatele Mołdawii oraz ich 34-letni znajomy — obywatel Ukrainy. Za udział w bójce grozi im kara 3 lat więzienia. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty udziału w bójce. Teraz grozi im kara trzech lat więzienia. Zostali też objęci policyjnym dozorem, nie wolno im kontaktować się z pokrzywdzonym oraz mają zakaz opuszczenia Polski.

źródło:wp.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*