GUBIN: Małżonkowie zginęli każde w innym mieszkaniu

fot. symboliczne Policja

​Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności śmierci małżeństwa z Gubina (Lubuskie). 60-latka i 70-latek nie mieszkali razem. Ciała znaleziono w ich mieszkaniach. Śledczy nie wykluczają, że doszło do samobójstwa rozszerzonego – poinformowała w poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Ewa Antonowicz.

Jak przekazała rzeczniczka, prawdopodobnie mężczyzna najpierw zabił swoją żonę w jej mieszkaniu, a następnie wrócił do swojego domu i zastrzelił się z broni myśliwskiej.

Zwłoki 70-latka z raną postrzałową znalazł w piątek (5 listopada br.) po południu jego znajomy, który od pewnego czasu nie miał z nim kontaktu. Policjanci wykonujący czynności w tej sprawie weszli także do mieszkania żony mężczyzny, gdzie znaleźli jej ciało z obrażeniami zadanymi najprawdopodobniej ostrym narzędziem – powiedziała Antonowicz.

Dodała, że niebawem zostaną przeprowadzone sekcje zwłok kobiety i mężczyzny, aby poznać powód i czas śmierci. Śledczy sprawdzą również telefony komórkowe zmarłych, co może pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia.

źródło:PAP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*