W lesie znaleziono zwłoki. Nikt nie wie czyje

Ostródzcy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki ujawniono 6 marca 2016 roku w kompleksie leśnym przy Jeziorze Jakuba w Ostródzie. Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat danych personalnych mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostródzie pod numerem telefonu 89 642 72 01 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997.

W dniu 06.03.2016 r. w kompleksie leśnym przy Jeziorze Jakuba w Ostródzie znaleziono zwłoki mężczyzny. Rysopis: wiek z wyglądu około 40-45 lat,wzrost 175 cm, włosy ciemne, oczy brązowe, duże braki w uzębieniu. Mężczyzna ubrany był w bluzę z polaru w biało-niebieską kratę zapinaną na zamek błyskawiczny, bluzę dresową koloru szarego, spodnie dresowe koloru szarego z napisem „YOUR BRAND”, buty koloru brązowego typu trzewiki w rozmiarze 40, czapka koloru czarnego z napisem „CHICAGO SOX”.

Przy mężczyźnie ujawniono kurtkę koloru niebiesko-granatowego zapinaną na zamek błyskawiczny oraz plecak sportowy koloru biało-granatowego z logo „TP”.
Przeprowadzone w tej sprawie czynności jak dotąd nie przyczyniły się do ustalenia tożsamości mężczyzny. Dlatego zwracamy się z prośbą do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w jego identyfikacji o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostródzie pod numerem telefonu 89 642 72 01 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*