WARSZAWA: 23-latka próbowała skoczyć z mostu

Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów z bielańskiej komendy, nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze uratowali życie młodej kobiecie, który próbowała targnąć się na swoje życie. Kobieta próbowała skoczyć z mostu Gdańskiego w nurt Wisły. Uratowana została przewieziona do szpitala.

Bielańscy policjanci zostali zaalarmowani i wezwani na pomoc przez partnera młodej kobiety. Mężczyzna poinformował policjantów, że jego 23-letnia dziewczyna, po kłótni z nim, przysłałam mu sms-a, z którego wynikało, że najprawdopodobniej chce targnąć się na swoje życie. Policjanci wraz z mężczyzną rozpoczęli poszukiwania kobiety.

Mundurowi ustalili, że znajduje się na moście Gdańskim i pojechali w to miejsce. 23-latka była już po drugiej strony barierki. Kilka minut później policjanci zaczęli rozmawiać z nią i przekonywać ją, aby zeszła z mostu. Negocjacje trwały kilkanaście minut. W pewnym momencie funkcjonariusze wyziębioną i roztrzęsioną kobietę ściągnęli z mostu. 23-latka została przewieziona do szpitala.

Dzięki odwadze i determinacji mundurowych z Bielan nie doszło do nieszczęścia.

KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*