12-latka śmiertelnie skatowana przez czterech nastolatków

Nie żyje 12-letnia Ava White, która trafiła do szpitala dziecięcego w Liverpoolu (Wielka Brytania) z ciężkimi obrażeniami i ranami ciętymi. Dziewczynka zmarła po awanturze, jaka wywiązała się między nią a czterema nastolatkami w wieku od 13 do 15 lat. Brytyjskie media piszą o „katastrofalnych ranach” zadanych 12-latce przez oprawców.

Tragiczna śmierć 12-latki po awanturze w centrum Liverpoolu zszokowała Wielką Brytanią. Jak podaje serwis telewizji BBC, Ava została zaatakowana w czwartek wieczorem. Dziewczynę dotkliwie pobili towarzyszący jej nastolatkowie.

Policja w Merseyside przekazała, że 12-latka została też dźgnięta nożem. Informacja nie została jeszcze potwierdzona po sekcji zwłok dziewczynki.
W sprawie zatrzymano jednak czterech nastolatków, których służby podejrzewają o morderstwo dziewczynki. „Aresztowaliśmy czterech mężczyzn w wieku, jednego w wieku 13 lat, dwóch w wieku 14 lat i jednego w wieku 15 lat, pod zarzutem morderstwa. Obecnie są przesłuchiwani na posterunkach policji na Merseyside” – przekazał zastępca komendanta głównego policji Jon Roy, cytowany przez Liverpoolecho.co.uk
Służby proszą o wsparcie w śledztwie każdego, kto widział lub mógł udokumentować incydent. Doszło do niego w czasie włączenia świateł na choince na Church Street, gdy przebywało na niej wiele osób.

źródło: RadioZET.pl/BBC.com/Liverpoolecho.co.uk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*