Zabił teściową, żonę i popełnił samobójstwo. Wszystko widział 11-letni syn

fot. Policja

Dramatyczne sceny rozegrały się w nocy z piątku na sobotę w jednym z mieszkań w Szczecinie. 45-letni mężczyzna rzucił się z nożem na teściową i żonę, a potem sam popełnił samobójstwo. Wszystko to działo się na oczach 11-letniego syna mężczyzny.

Do tragedii doszło w nocy po godzinie 1:00 w jednym z mieszkań Szczecinie. Podczas imprezy urodzinowej 45-latek rzucił się z nożem w ręku na swoją rodzinę – informuje RMF FM. Według informacji radia, 63-letnia teściowa zginęła od ciosu w klatkę piersiową, a 35-letnia żona zmarła w szpitalu. Mężczyzna miał następnie wbić sobie nóż w okolicę serca.  Te dramatyczne wydarzenia rozgrywały się na oczach 11-letniego chłopca, syna napastnika i jednej z ofiar. To on wezwał na miejsce tragedii policję. Powodem tragedii miała być zazdrość o żonę.

– W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w nocy, prokurator z udziałem techników kryminalistyki, jak również policji wykonywał czynności procesowe – powiedziała w sobotę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka. Jak dodała, czynności były prowadzone „w celu zabezpieczenia śladów i dowodów przed ich zniekształceniem bądź zniknięciem”.

– Przeprowadzone zostały oględziny. Zabezpieczone zostały ciała trzech osób, które w związku z tym zdarzeniem poniosły śmierć – powiedziała prok. Macugowska-Kyszka.

Dodała, że ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok tych osób. Trwa zabezpieczanie śladów i gromadzenie materiału dowodowego. Prokuratura nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

Źródło: rmf24.pl/wp.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*