Znaleziono zwłoki 40-latka. Kim był denat? DRASTYCZNE ZDJĘCIA

fot.Policja

Policjanci z Komisariatu Policji I w Białymstoku prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny, które ujawnione zostały w pustostanie przy Alei Piłsudskiego w Białymstoku. Wszystkie osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt.

Śledczy z Komisariatu Policji I w Białymstoku poszukują osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości zmarłego. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione 24 maja 2021 roku w pustostanie przy Alei Piłsudskiego w Białymstoku. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów. W chwili odnalezienia zwłoki były w częściowym stadium rozkładu.

Rysopis: mężczyzna w wieku 40-50 lat, szczupłej budowy ciała. Wzrost około 175 cm, ubrany w czerwoną kurtkę, czarną bluzę z kapturem z napisami, szare dresowe spodnie, ciemne buty typu trapery oraz czapkę z daszkiem koloru czerwonego.

Wszystkie osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Białymstoku pod numerem telefonu 47 711 32 11 lub numerem alarmowym 112.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*