Napad z bronią na stacje paliw w Inowrocławiu

Inowrocławska policja kieruje komunikat dotyczący poszukiwania mężczyzny podejrzewanego o rozbój z przedmiotem przypominającym broń. Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek informację na ten temat proszone są o bardzo pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu.
Do przestępstwa doszło 23.12.21 roku około godziny 22.00 na stacji paliw przy ul. Dworcowej w Inowrocławiu.
➡️ Mężczyzna ubrany w czarną kurtkę, spodnie typu moro oraz buty sportowe z czerwonymi wstawkami, przed budynkiem stacji założył czapkę typu kominiarka. Po wejściu do środka, zagroził personelowi przedmiotem przypominającym broń i zażądał pieniędzy. Po zabraniu gotówki uciekł – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.
👮Wszystkie osoby, które przebywały w tym rejonie i zauważyły coś podejrzanego lub mają wiedzę co pozwoli zidentyfikować sprawcę i zatrzymać go, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu pod numerem telefonu komórkowego 601 593 102 i na numer alarmowy 112.
🔎Możecie Państwo się również kontaktować z Naszą Fundacją za pośrednictwem strony Facebook, lub wysyłając emaila: [email protected]
Autor: Iwona H.
Źródło : KP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*