ŻYCHLIN: Ciała trzech mężczyzn w jednej kamienicy

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zgonu trzech mężczyzn znalezionych w kamienicy przy ulicy Barlickiego w Żychlinie. Lekarz wykluczył udział osób trzecich mogących przyczynić się do śmierci tych osób. Ciała zostały zabezpieczone w kutnowskim szpitalu. Co było bezpośrednią przyczyną śmierci wyjaśni sekcja zwłok. Niewykluczone , że doszło do zatrucia alkoholem lub zaczadzenia.

28 grudnia 2016 roku o godzinie 11.55 oficer dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał informację od pracownicy socjalnej z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żychlinie, że znajduje się ona w kamienicy wielorodzinnej przy ulicy Barlickiego przed mieszkaniem swojego podopiecznego, który od kilku dni nie był widziany przez sąsiadów i obecnie nie otwiera drzwi. Ponieważ istniało prawdopodobieństwo, że mogło mu się coś stać, interweniujący policjanci wezwali funkcjonariuszy straży pożarnej, którzy wyważyli drzwi.

W mieszkaniu mundurowi ujawnili zwłoki 55-letniego lokatora oraz jego 48-letniego sąsiada, u którego na parterze kamienicy znaleziono zwłoki 68-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Lekarz stwierdził zgon wykluczając udział osób trzecich mogących przyczynić się do ich śmierci. Prokurator nadzorujący czynności polecił zabezpieczyć ciała w prosektorium kutnowskiego szpitala.

Przeprowadzona sekcja pozwoli wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci trzech mężczyzn.

(KWP w Łodzi / mw)

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*